Blogas

0 comments

🛒SALE ALERT⚡
📍 5️⃣0️⃣% nuolaida visoms vestuvinėms suknelėms (pardavimui)
TOTALUS 2021 metų kolekcijos išpardavimas 🔥 taikome -50% nuolaidą VISOMS suknelėms, kurias galima įsigyti SALONE.
*iki spalio 20 d.
Turite galimybę įsigyti vestuvinę suknelę už pusę kainos!
Pasinaudok galimybe!
Užsiregistruokite montavimui tiesiogiai, svetainėje www.bridal.lt
arba telefonu +37064819919
Adresu: Švitrigailos g. 1, Vilnius
‼️Dėl salono „UŽDARYMO“ išparduodame visas likusias sukneles

0 comments

Provansas dažnai, ypač vestuvių tematikoje, suvokiamas daugiau nei, kaip tiesiog Prancūzijos regionas, o dažniau asocijuojamas su stiliumi ir gyvenimo būdu. Provansas – šiltos, šviesios, blukintos spalvos, kvapų kupini levandų laukai, romantika ir gurmaniškas maistas. Provanso dvasia, beveik kiekvienais metais, ne išimtis ir 2019-ieji, suvilioja jaunavedžius integruoti šį stilių į savo didžiąją šventę. Nieko keisto, Prancūzija visada žavėjo savo elegancija, rafinuotumu ir ypatingai gardžiu maistu. Jei ir jūs svarstote, kaip Provanso stiliumi dvelkiančią atmosferą perteikti savo vestuvių metu, siūlome pasinaudoti šiais patarimais, renkantis šventės dekorą:

0 comments

Vasara – tikras vestuvių įkarštis. Nieko neįprasto, kad šiuo sezonu šventei surengti reikalingų paslaugų kainos ženkliai pakyla. Dėl šios priežasties, daugumai jaunųjų tenka spręsti nelengvą galvosūkį: kaip tinkamai paskirstyti vestuvių biudžetą, kad išlaikyti šventę gražią ir stilingą? Kadangi rasti gerą kainos ir kokybės santykį gali būti tikrai nelengva, pateikiame keletą patarimų, kaip galima išleisti mažiau ir kartu išlikti ramiems, kad šventė atrodys skoningai.

0 comments

Nuotakos įvaizdis – tai, nuo ko prasideda visa vestuvių koncepcija. Jei jau pradėjote planuoti vestuves, tuomet tikriausiai žinote, kad yra daug ir įvairių stilių, kuriuos galima atspindėti nuotakos įvaizdžiu. Be abejonės, vienas populiariausių – bohemiškas stilius, kuris dėl savo įspūdingos istorijos, spalvų ir siluetų, nuolat išlieka tarp aktualiausių vestuvių tendencijų.