Nebijančioms eksperimentuoti: išskirtinis bohemiškas nuotakos įvaizdis

blogas

Nebijančioms eksperimentuoti: išskirtinis bohemiškas nuotakos įvaizdis

,
In Uncategorized
,

Nuotakos įvaizdis – tai, nuo ko prasideda visa vestuvių koncepcija. Jei jau pradėjote planuoti vestuves, tuomet tikriausiai žinote, kad yra daug ir įvairių stilių, kuriuos galima atspindėti nuotakos įvaizdžiu. Be abejonės, vienas populiariausių – bohemiškas stilius, kuris dėl savo įspūdingos istorijos, spalvų ir siluetų, nuolat išlieka tarp aktualiausių vestuvių tendencijų.

Trumpa istorija

          Žodis „bohema“ atsirado Prancūzijoje XVIII a. pabaigoje. Šis žodis buvo skirtas apibūdinti romų tautybės imigrantams, kaip buvo manyta, kilusiems iš Bohemijos, esančios dabartinėje Čekijos teritorijoje. Tuo metu šios tautybės atstovai laikyti maištinga grupe, nepaklūstančia nusistovėjusioms taisyklėms bei normoms. Manoma, kad protestuodami prieš buržuazinio pasaulio suvokimą, menininkai ėmė įsikūrinėti ten, kur gyveno romų tautybės atstovai ir kitos žemesnės socialinės klasės atstovai. Visuomenės normų nepaisymas, gyvenimo būdo laisvė, iškart patraukė menininkus. Laikui bėgant, ši subkultūra keitėsi – įtaką padarė hipiai, indai ir net laukiniai vakarai. Bendrai, žodis „bohemiškas“ tapo siejamas su laisve, kūrybiškumu ir drąsa išsiskirti.

Bohemiškas nuotakos įvaizdis

          Norint įsitikinti, ar šis stilius yra tas, kurio magiją norėtumėte perteikti savo įvaizdžiu, atkreipkite dėmesį į toliau pateikiamus bohemiško stiliaus pagrindinius požymius. Visų pirma, būtina pažymėti, kad Boho stiliaus vestuvinės suknelės, galima sakyti, yra priešingybės klasikinėms vestuvinės suknelėms. Boho stiliaus suknelės aiškiai atspindi šiam stiliui būdingus bruožus tokius, kaip laisvė, vėjavaikiškumas ir hipiškumas. Šios suknelės laisvo silueto, siuvamos iš natūralių audinių, kaip medvilnė, šifonas ar linas, o dėl savo lengvumo, yra labai patogios dėvėti. Esminės suknelių detalės – sluoksniuotas audinys ir gausūs nėriniai, raukiniai arba gėlių motyvai, sukuriantys romantišką įvaizdį. Suknelė – svarbi bohemiško stiliaus dalis, tačiau įvairūs aksesuarai – ne mažiau reikšmingi, norint sukurti tikrą bohemiško stiliaus įvaizdį. Karoliai, apyrankės, žiedai, lankeliai –  visa tai reikėtų drąsiai komplektuoti prie bendro įvaizdžio kūrimo. Be viso to, būtina prisiminti, kad bohemiško įvaizdžio neatsiejama dalis yra skaros. Skaromis paprastai puošiami plaukai, rankos. Be skarelės, plaukus galima puošti ir gėlių vainiku, kuris taip pat puikiai atspindi bohemišką stilių. Dar viena svarbi detalė – vestuviniai bateliai. Boho stiliaus bateliai paprastai yra kūno spalvos, kreminiai arba kitų neutralių, prislopintų atspalvių. Bohemišką įvaizdį puikiai papildytų bateliai su siuvinėtomis detalėmis, dekoruoti kutais ar ornamentais. Esminė avalynės taisyklė yra tai, kad bateliai būtų patogūs, be kulno, laisvesniu aulu. Apibendrinant, šis įvaizdis puikiai tiktų būsimai nuotakai, kuri yra artima gamtai, atviro požiūrio į ją supančią aplinką bei mėgstanti eksperimentuoti su įvaizdžiu.

           Taigi, dėl savo paprastumo, patogumo ir laisvumo, Boho stilius yra daugelio nuotakų mėgstamas iki pat šių dienų. Jeigu esi pasiryžusi pasitelkti kūrybiškumą ir atskleisti savo individualumą, derinant skirtingus aprangos stilius, tuomet Boho stilius – tinkamas pasirinkimas.